תיקון דלתות זכוכית לעסקים

דלתות זכוכית לעסקים

בשנים האחרונות יותר ויותר בעלי עסקים בוחרים להתקין דלתות זכוכית יוקרתיות בכניסה לבית העסק או המשרד. לעיתים, דלתות זכוכית דורשות תיקון, כיוונון או החלפת מנעולים – בשלב זה, מומלץ להזמין מנעולן מוסמך אשר מתמחה בטיפול ושירות דלתות זכוכית לעסקים.

מהם היתרונות והחסרונות בדלתות זכוכית לעסקים?

דלתות זכוכית מתמזגות בצורה טבעית עם משקופי האלומיניום אשר מקיפים אותן ומאפשרות להשפיע על חזות ועיצוב הפנים של בית העסק. בדרך כלל, דלתות זכוכית מאפשרות לבעל העסק לשדר פאר, אקסקלוסיביות ויוקרה מרומזת כבר בשלב הכניסה לבית העסק.

בנוסף, דלתות זכוכית למשרדים, חנויות ובניינים מעניקות את האשליה כי החלל גדול, מרווח ונקי הרבה יותר.

דלתות זכוכית לעסקים

עם זאת, החיסרון העיקרי בדלתות זכוכית הוא שהן דורשות הרבה יותר עבודת תחזוקה מאשר דלתות פלדה, אלומיניום או עץ. כמו כן, דלתות זכוכית דורשות ניקיון יומיומי כתוצאה מטביעות אצבע של עוברי אורח.

תחזוקת דלתות זכוכית לעסקים

במידה ואתה זקוק לשירותי תיקון דלתות זכוכית או תחזוקה מונעת עבור דלת הזכוכית שלך, תוכל לקבל את השירות הטוב ביותר אצל מנעולן אשר מתמחה בתחזוקת דלתות זכוכית לעסקים.

בדרך כלל, המנעולן יוכל להעניק את השירותים הבאים:

  • פריצת מנעול / החלפת מנעול בדלת זכוכית – פריצת המנעול מבלי לגרום לנזק כלשהו לזכוכית הדלת – רק מנעולן שעוסק בדלתות זכוכית ביום יום ידע היכן ניתן להפעיל כוח על מנעול הדלת.
  • כיוון דלתות זכוכית – דלתות זכוכית שוקלות משקל רב, במידה והידיות, הצירים או המנעולים לא מאוזנים הם יכולים להשפיע על תקינות וחוסר איזון של דלת הזכוכית.
  • החלפת מחזיר רצפתי / משאבה רצפתית לדלת זכוכית – החלפת מחזיר הדלת תתבצע כאשר דלת הזכוכית נטרקת ולא נעצרת לפני סגירתה דבר שיכול לחשוף אותה לשברים או סדקים שונים.
  • הרמת דלת זכוכית – במידה ודלת הזכוכית שורטת את הרצפה/הפרקט בבית העסק או במקרה בו יש שינוי בגובה הרצפה, נדרש לשנות ולהרים את דלת הזכוכית.

לסיכום, חשוב מאוד לבדוק את הידע, הניסיון והכלים שעומדים לרשות המנעולן שעומד לבצע את העבודה – על מנת שלא תתנפץ לכם הדלת לרסיסים 🙂

לא כל מנעולן יכול לספק שירות של תיקון דלתות זכוכית לעסקים – דלתות זכוכית הן רגישות, פגיעות ודורשות הרבה יותר ניסיון וידע מאשר דלתות פלדה ביתיות.

המאמר נכתב בשיתוף עם קובי מנעולים – מנעולן בקריות 24 שעות ביממה. קובי הוא פורץ מנעולים בקריות אשר מעניק שירותי מנעולן רכב בקריות והסביבה.