מהם היתרונות והחסרונות בהשכרת משאית לעבודה?

השכרת משאית לעבודה

בשנים האחרונות מיקור חוץ, השכרה וליסינג של משאיות הפך לשכיח הרבה יותר. הסיבה המרכזית לכך היא שרכישה ותחזוקה של משאית לעסק טומנת בחובה עלויות חד פעמיות ועלויות חודשיות גבוהות של תחזוקה.

במאמר זה אסקור את היתרונות והחסרונות בכל הנוגע לקנייה או להשכרה של משאית לעסק.

השכרת משאית לעבודה

מהם היתרונות והחסרונות בהשכרת משאית לעבודה?

שירותי השכרת משאיות עבודה לעסקים מאפשרים לבעל העסק ליהנות מהיתרונות הבאים:

  • התאמה אישית לנפח הפעילות – פעמים רבות, בעלי עסקים קטנים או בעלי עסקים שנמצאים בתחילת הדרך – לא יודעים להעריך בצורה נכונה את נפח העבודה שלהם. על ידי השכרת משאית לתקופה של ימים, שבועות ואפילו חודשים, בעל העסק יכול להתנהל ולאמוד על נפחי העבודה בצורה חכמה, נכונה ואחראית הרבה יותר.
  • עונתיות – פעמים רבות, הפעילות העסקית מושפעת מעונות השנה. לדוגמא, במהלך חודשי הקיץ, כמות ההובלות מכפילה ואף משלשת את עצמה מכיוון שפעמים רבות משפחות מעדיפות לעבור בחודשים אלה ולהתחיל את שנת הלימודים בעיר החדשה. במקרים אלה, כדאי להשכיר משאית לטווח קצר ובכך לחסוך את עלויות הרכישה היקרות של משאית שעומדת ללא שימוש במהלך שאר ימות השנה.
  • חיסכון בתשלומים השוטפים – השכרת משאית לעסק מאפשר לבעל העסק לחסוך את התשלומים השוטפים על ביטוח המשאית (ביטוח חובה ומקיף), אגרת הרישוי והרישיון.
  • שירותי אחזקה מלאים – בדרך כלל, שירותי ליסינג למשאיות כוללים שירותי אחזקה מלאים כך שבכל בעיה ניתן להיעזר במכונאי הרכב של החברה ולחסוך את עלות התיקון שיכולה להגיע לאלפי שקלים.
  • שירותי גרירה ורכב חילופי בשעת הצורך – כחלק מהשירות שניתן בחברת הליסינג, ניתן לקבל שירותי גרירה ומשאית חילופית במשך כל שעות היממה, 24/7 מסביב לשעון.

מנגד חשוב לזכור כי השכרת משאית דומה להשכרת דירה, בסופו של יום המשאית שייכת לחברת הליסינג ולא לבעל העסק.

לסיכום, שירותי ליסינג של משאיות לעסקים מאפשרות לבעל העסק להגיב בצורה מהירה ללקוחותיו, לגדול בהתאם לקצב העבודה בפועל ולחסוך בעלויות רכישה חד פעמיות ועלויות שוטפות של תחזוקת צי המשאיות בעסק.

תיקון דלתות זכוכית לעסקים

דלתות זכוכית לעסקים

בשנים האחרונות יותר ויותר בעלי עסקים בוחרים להתקין דלתות זכוכית יוקרתיות בכניסה לבית העסק או המשרד. לעיתים, דלתות זכוכית דורשות תיקון, כיוונון או החלפת מנעולים – בשלב זה, מומלץ להזמין מנעולן מוסמך אשר מתמחה בטיפול ושירות דלתות זכוכית לעסקים.

מהם היתרונות והחסרונות בדלתות זכוכית לעסקים?

דלתות זכוכית מתמזגות בצורה טבעית עם משקופי האלומיניום אשר מקיפים אותן ומאפשרות להשפיע על חזות ועיצוב הפנים של בית העסק. בדרך כלל, דלתות זכוכית מאפשרות לבעל העסק לשדר פאר, אקסקלוסיביות ויוקרה מרומזת כבר בשלב הכניסה לבית העסק.

בנוסף, דלתות זכוכית למשרדים, חנויות ובניינים מעניקות את האשליה כי החלל גדול, מרווח ונקי הרבה יותר.

דלתות זכוכית לעסקים

עם זאת, החיסרון העיקרי בדלתות זכוכית הוא שהן דורשות הרבה יותר עבודת תחזוקה מאשר דלתות פלדה, אלומיניום או עץ. כמו כן, דלתות זכוכית דורשות ניקיון יומיומי כתוצאה מטביעות אצבע של עוברי אורח.

תחזוקת דלתות זכוכית לעסקים

במידה ואתה זקוק לשירותי תיקון דלתות זכוכית או תחזוקה מונעת עבור דלת הזכוכית שלך, תוכל לקבל את השירות הטוב ביותר אצל מנעולן אשר מתמחה בתחזוקת דלתות זכוכית לעסקים.

בדרך כלל, המנעולן יוכל להעניק את השירותים הבאים:

  • פריצת מנעול / החלפת מנעול בדלת זכוכית – פריצת המנעול מבלי לגרום לנזק כלשהו לזכוכית הדלת – רק מנעולן שעוסק בדלתות זכוכית ביום יום ידע היכן ניתן להפעיל כוח על מנעול הדלת.
  • כיוון דלתות זכוכית – דלתות זכוכית שוקלות משקל רב, במידה והידיות, הצירים או המנעולים לא מאוזנים הם יכולים להשפיע על תקינות וחוסר איזון של דלת הזכוכית.
  • החלפת מחזיר רצפתי / משאבה רצפתית לדלת זכוכית – החלפת מחזיר הדלת תתבצע כאשר דלת הזכוכית נטרקת ולא נעצרת לפני סגירתה דבר שיכול לחשוף אותה לשברים או סדקים שונים.
  • הרמת דלת זכוכית – במידה ודלת הזכוכית שורטת את הרצפה/הפרקט בבית העסק או במקרה בו יש שינוי בגובה הרצפה, נדרש לשנות ולהרים את דלת הזכוכית.

לסיכום, חשוב מאוד לבדוק את הידע, הניסיון והכלים שעומדים לרשות המנעולן שעומד לבצע את העבודה – על מנת שלא תתנפץ לכם הדלת לרסיסים 🙂

לא כל מנעולן יכול לספק שירות של תיקון דלתות זכוכית לעסקים – דלתות זכוכית הן רגישות, פגיעות ודורשות הרבה יותר ניסיון וידע מאשר דלתות פלדה ביתיות.

המאמר נכתב בשיתוף עם קובי מנעולים – מנעולן בקריות 24 שעות ביממה. קובי הוא פורץ מנעולים בקריות אשר מעניק שירותי מנעולן רכב בקריות והסביבה.